Zabawki Djeco – szeroki wybór w atrakcyjnych cenach

Djeco to francuska renomowana firma z wieloletnią historią, która od lat dba o prawidłowy rozwój dzieci na całym świecie. Pod szyldem tej marki znajdziemy mnóstwo wspaniałych zabawek, które oprócz swojej prymarnej roli pełnią także funkcję edukacyjną.

Gra edukacyjna Królik w ogrodzie

królik w ogrodzie

Gra Królik w ogrodzie przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 5 roku życia. Zabawa polega na doprasowywaniu poszczególnych elementów do trzech obszarów na planszy. Każdy z tych terenów zamieszkany jest przez zwierzątko – żabę, krowę lub królika. W zestawie znajdziemy trzy atrakcyjne figurki, trzy plansze oraz komplet trzydziestu kart. Dziecko grając w grę, uczy się dopasowywać elementy środowiska do zwierząt w nim zamieszkujących. Na kartach znajdziemy pojęcia takie jak np. pomidor, grabie, ul czy ryba. Królik w ogrodzie to gra edukacyjna, która jednocześnie uczy oraz bawi.

Puzzle zwierzęta na farmie

zwierzątka na farmieKolorowa układanka Giant Djeco to obowiązkowa pozycja dla dzieci uwielbiających puzzle. Duże elementy sprawiają, że z zabawki mogą korzystać dzieci już od trzeciego roku życia. Cel zabawy stanowi ułożenie sześciu zwierzątek. Puzzle te wyróżnia zróżnicowany poziom trudności. Najłatwiejsze do ułożenia zwierzątka – kaczka i piesek – składają się z 9 elementów. Najtrudniejsze do ukończenia układanki (krowa i osiołek) złożone są z 15 puzzli. Wszystkie złożone razem puzzle składają się na sympatyczny, dwumetrowy obrazek.

Wyścigi zwierzątek

djecoGra planszowa Djeco wyścigi zwierzątek stanowi pretekst do świetnej zabawy. Produktem tym mogą bawić się dzieci od drugiego roku życia. Celem gry jest pokonanie trasy zgodnie z zasadami, tj. z podążaniem jedynie po tych kolorach, które zostały wyrzucone na kostce. Na ten bardzo przyjemnie wyglądający zestaw składają się cztery bardzo poczciwie i sympatycznie wyglądające zwierzątka, kostka, piętnaście żetonów oraz 6 tablic tworzących trasę wyścigu. Zabawka ta uczy dzieci zdrowej rywalizacji oraz przyczynia się do poznawania przez nie kolorów.

Strącanie kubeczków

djeco kubeczkiGra zręcznościowa Strącanie kubeczków to wspaniała zabawa dla dzieci, które uwielbiają burzyć rożnego rodzaju konstrukcje. Dziecko jednak przez wyburzeniem konstrukcji musi ją stworzyć, ćwicząc w ten sposób swoją koordynację oraz zdolności motoryczne. Ułożenie czteropoziomowej wieży z 10 kubeczków to wspaniały trening dla dziecka. Na każdym kubeczku namalowane są atrakcyjnie wyglądające zwierzątka, między innymi słonik, żółw czy lew.

Djeco oferuje mnóstwo zabawy, nie zapominając o nauce. Praktycznie każda zabawka oferowana przez francuskiego producenta przyczynia się do rozwoju umiejętności dziecka. Zarówno tych motorycznych, jak i tych związanych z myśleniem. Atrakcyjną ofertę zabawek Djeco można znaleźć na stronie Krainy Eko Zabwek – www.krainaekozabawek.pl/170-djeco.

Zapisz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: